Hans Johansson ´´Tema´´ soffbord
2018-07-17
559498
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS JOHANSSON, ´´Tema´´ soffbord, Karl Andersson & Söner, samtida, formgivningsår 1987, stomme i grålackerat trä med rund glasskiva, höjd ca 55, diameter 60 cm
Smärre slitage, mindre nagg på kanten av skivan