Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GRANGE, säng och sängbord, sängens bäddmått ca 180x200, sängbordens höjd höjd 60, 54x34 cm
Smärre slitage, repor och märken
559507
2018-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här