Säng och sängbord Grange

Säng och sängbord Grange
Säng och sängbord Grange
Säng och sängbord Grange
Säng och sängbord Grange
Säng och sängbord Grange
Säng och sängbord Grange
Säng och sängbord Grange
Säng och sängbord Grange
Säng och sängbord Grange
Säng och sängbord Grange
Säng och sängbord Grange
Säng och sängbord Grange

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRANGE, säng och sängbord, sängens bäddmått ca 180x200, sängbordens höjd höjd 60, 54x34 cm

Smärre slitage, repor och märken

559507

2018-07-17