Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUNE HAGMAN (1914-2007): Kvinna i landskap, signerad R Hagman, olja på duk, ca 140x220 cm
Lös i ramen, ytsmuts, krackelyr, retuscherad
559508
2018-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här