Cigaretteutier 2 st i silver

Cigaretteutier 2 st i silver
Cigaretteutier 2 st i silver
Cigaretteutier 2 st i silver
Cigaretteutier 2 st i silver
Cigaretteutier 2 st i silver
Cigaretteutier 2 st i silver
Cigaretteutier 2 st i silver
Cigaretteutier 2 st i silver
Cigaretteutier 2 st i silver
Cigaretteutier 2 st i silver
Cigaretteutier 2 st i silver
Cigaretteutier 2 st i silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CIGARETTETUIER, 2 st, silver, 1900-talets första hälft, ett etui med vapensköld i emalj, räfflat etui med signatur i 18 k guld, längd 9-11 cm, totalvikt ca 268 g

Gravyrer och bruksslitage

559527

2018-07-18