Cigaretteutier 2 st i silver
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CIGARETTETUIER, 2 st, silver, 1900-talets första hälft, ett etui med vapensköld i emalj, räfflat etui med signatur i 18 k guld, längd 9-11 cm, totalvikt ca 268 g
Gravyrer och bruksslitage
559527
2018-07-18