Orion damfickur i 14 k guld

Orion damfickur i 14 k guld
Orion damfickur i 14 k guld
Orion damfickur i 14 k guld
Orion damfickur i 14 k guld
Orion damfickur i 14 k guld
Orion damfickur i 14 k guld
Orion damfickur i 14 k guld
Orion damfickur i 14 k guld
Orion damfickur i 14 k guld
Orion damfickur i 14 k guld

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ORION, damfickur, 14 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, boettnr. 148282, diameter 33 mm, vikt ca 28 g

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, ombyggd med hänge, gravyr, smärre bucklor

559530

2018-07-18