Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
COLLIER, doserat, med bärnsten, diameter ca 8,2-14,2 mm, lås i gul metall, längd ca 67,5 cm
Kulorna av ojämna formen och storleken, iblad med krackelering och mindre nagg till ytan
559531
2018-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här