Collier med bärnsten

Collier med bärnsten
Collier med bärnsten
Collier med bärnsten
Collier med bärnsten
Collier med bärnsten
Collier med bärnsten
Collier med bärnsten
Collier med bärnsten
Collier med bärnsten
Collier med bärnsten
Collier med bärnsten
Collier med bärnsten

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

COLLIER, doserat, med bärnsten, diameter ca 8,2-14,2 mm, lås i gul metall, längd ca 67,5 cm

Kulorna av ojämna formen och storleken, iblad med krackelering och mindre nagg till ytan

559531

2018-07-19