Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARMRING, 18k guld med graverad, bladrik dekor, stämplad ´´EBIF´´, svensk importstämpel, inre längd ca 6,2 cm, totalvikt ca 13,2 g
Bruksslitage, mindre bucklor
559533
2018-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här