Armring med graverad dekor

Armring med graverad dekor
Armring med graverad dekor
Armring med graverad dekor
Armring med graverad dekor
Armring med graverad dekor
Armring med graverad dekor
Armring med graverad dekor
Armring med graverad dekor
Armring med graverad dekor
Armring med graverad dekor
Armring med graverad dekor
Armring med graverad dekor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARMRING, 18k guld med graverad, bladrik dekor, stämplad ´´EBIF´´, svensk importstämpel, inre längd ca 6,2 cm, totalvikt ca 13,2 g

Bruksslitage, mindre bucklor

559533

2018-07-19