Berlocksarmband 18k guld
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BERLOCKSARMBAND, 18k guld, bismarcklänk, Sture Rosin, Köping, 1964, med 3 berlocker inklusive 1 hjärtformad, 1 i form av en tunna och 1 i form av en hjul, längd ca 18,5 cm, totalvikt ca 10,9 g
Tunnan med bucklor, slitage
559541
2018-07-19