Berlocksarmband 18k guld

Berlocksarmband 18k guld
Berlocksarmband 18k guld
Berlocksarmband 18k guld
Berlocksarmband 18k guld
Berlocksarmband 18k guld
Berlocksarmband 18k guld
Berlocksarmband 18k guld
Berlocksarmband 18k guld
Berlocksarmband 18k guld
Berlocksarmband 18k guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BERLOCKSARMBAND, 18k guld, bismarcklänk, Sture Rosin, Köping, 1964, med 3 berlocker inklusive 1 hjärtformad, 1 i form av en tunna och 1 i form av en hjul, längd ca 18,5 cm, totalvikt ca 10,9 g

Tunnan med bucklor, slitage

559541

2018-07-19