Karmstol gustaviansk stil

Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil
Karmstol gustaviansk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, 1900-talets första kvartal, gustaviansk stil, björk, klädsel i präglat skinn med bokstaven "C" i kartusch, beklädda armlän, sitthöjd ca 47 cm

Renoverad, klädsel med slitage/sprickor

559559

2018-07-17