Trädgårsstolar 4 st

Trädgårsstolar 4 st
Trädgårsstolar 4 st
Trädgårsstolar 4 st
Trädgårsstolar 4 st
Trädgårsstolar 4 st
Trädgårsstolar 4 st
Trädgårsstolar 4 st
Trädgårsstolar 4 st

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSTOLAR, 4 st, 1900-tal, gjutjärn i form av imiterad hagtorn, bemålade, höjd 83, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage och färgbortfall

559570

2018-07-17