Philippe Cuny "Lyre" bordslampa
Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
PHILIPPE CUNY, "Lyre", bordslampa, formgivningsår 1990, bemålad lättbetong i Yves Klein blå, 2 ljuskällor, vita textilskärmar, enligt uppgift limiterad upplaga om 1000 ex, signerad undertill Cuny, höjd ca 72 cm
Bruksslitage
559589
2018-07-23