Hushållsvåg 1900-talets första hälft

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

DUPLEX, våg, 1900-talets första hälft, stomme i patinerad järn, emaljerad tavla, höjd ca 31,5, bredd 22 cm

Slitage, smuts

559613

2018-07-19