Barskåp
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARSKÅP, 1920-tal, fanér i mahogny, betsad björk, inredning av spegelglas, lådor samt flyttbara hyllplan i glas, märkt för Svensk Möbel Industri, höjd ca 140, 98,5x43 cm, nyckel medföljer
Ovandel med smärre ytskador, ben med mindre märken
559614
2018-07-18