Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARSKÅP, 1920-tal, fanér i mahogny, betsad björk, inredning av spegelglas, lådor samt flyttbara hyllplan i glas, märkt för Svensk Möbel Industri, höjd ca 140, 98,5x43 cm, nyckel medföljer

Ovandel med smärre ytskador, ben med mindre märken

559614

2018-07-18