Poul Henningsen ´´PH5´´ takarmatur
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärm i blå- och röd lackerad metall, diameter ca 50 cm
Slitage, några repor, ej funktionstesad, SAV garanterar ej funktionen, renoverad
559626
2018-07-19