Ritningshurts
Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, ek, ekfanér och MDF, bestående av 4 delar, var och en med 5 lådor, totalhöjd ca 146.5, 135x96 cm
Slitage, skador, fanéringsskador, repor, märken, fläckar, rester av tejp och etiketter
559686
2018-07-24