Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHARLES & RAY EAMES, "PSCC", kontorsstol, Vitra, 2000-tal, formgivningsår 1950, sits i formgjuten plast, grå textilklädsel, etikettmärkt och stämplad, sitthöjd ca 75 cm
Bruksslitage
559689
2018-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här