Charles & Ray Eames ´´PSCC´´ kontorsstol

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHARLES & RAY EAMES, "PSCC", kontorsstol, Vitra, 2000-tal, formgivningsår 1950, sits i formgjuten plast, grå textilklädsel, etikettmärkt och stämplad, sitthöjd ca 75 cm

Bruksslitage

559689

2018-07-19