Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SÄNGGAVLAR, 2 par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, för infästning i sängstomme, höjd ca 63-77, bredd ca 94 cm, skruvar medföljer
Zustandsbeschreibung
Mindre slitage/märken
559690
2018-07-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner