Sänggavlar gustaviansk stil

Sänggavlar gustaviansk stil
Sänggavlar gustaviansk stil
Sänggavlar gustaviansk stil
Sänggavlar gustaviansk stil
Sänggavlar gustaviansk stil
Sänggavlar gustaviansk stil

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SÄNGGAVLAR, 2 par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, för infästning i sängstomme, höjd ca 63-77, bredd ca 94 cm, skruvar medföljer

Zustandsbeschreibung

Mindre slitage/märken

559690

2018-07-18