Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRYDDBURKAR, 12 dlr, 1920-/30-tal, vitglaserat porslin med dekor i blått och guld, höjd 12-20,5 cm
Obetydligt slitage
559694
2018-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här