Seiko Sea horse herrarmbandsur
Avslutad
2018-07-18
559702
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 200 SEK |
SEIKO, armbandsur, Sea horse, stål, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 7628-8031, serienr. 7600193, diameter 34 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage