Tillbaka till katalog

Seiko Sea horse herrarmbandsur

Seiko Sea horse herrarmbandsur
Seiko Sea horse herrarmbandsur
Seiko Sea horse herrarmbandsur
Seiko Sea horse herrarmbandsur
Seiko Sea horse herrarmbandsur
Seiko Sea horse herrarmbandsur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

Beskrivning

SEIKO, armbandsur, Sea horse, stål, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 7628-8031, serienr. 7600193, diameter 34 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

559702

Datum:

2018-07-18