Cadovius hyllsystem Royal

Cadovius hyllsystem Royal
Cadovius hyllsystem Royal
Cadovius hyllsystem Royal
Cadovius hyllsystem Royal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POUL CADOVIUS, modulsystem "System Royal", riopallisander, Danmark, 1960-tal, bestående av: 3 väggpaneler mått ca: 80x250 cm/st, 3 överstycken med lampor, skåpsmodul med skjutdörrar mått ca: 80x40 cm H 50 cm, barskåp med belysning, mått ca: 80x28 cm H 42 cm, 1 tidskriftshylla samt 6 hyllplan och konsoler. Cites-intyg medföljer

Bruksslitage, repor, barskåpets lucka medföljer lös - skada i infästningen på luckan

559705

2018-07-18