Carl Malmsten ´´Samsas´´
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL MALMSTEN, "Samsas", soffa, fåtöljer, 2 st, 1970-tal, ljusgröntextilklädsel, betsat trä ben, brickmärkta ´´OH Sjögren´´, sitthöjd ca 42, soffas längd 138 cm
Ställvis kraftigt slitage, solblekt, klädsel med skador
559714
2018-07-19