Skrivbord rokokostil

Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i betsad ek, skurna dekorelement, 5 lådor med mässingsbeslag, höjd ca 75 cm, skivans mått 104x45

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor, stötmärken och nötningar

559724

2018-07-19