Lyrbord Karl Johan-stil

Lyrbord Karl Johan-stil
Lyrbord Karl Johan-stil
Lyrbord Karl Johan-stil
Lyrbord Karl Johan-stil
Lyrbord Karl Johan-stil
Lyrbord Karl Johan-stil
Lyrbord Karl Johan-stil
Lyrbord Karl Johan-stil
Lyrbord Karl Johan-stil
Lyrbord Karl Johan-stil
Lyrbord Karl Johan-stil
Lyrbord Karl Johan-stil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYRBORD, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, stomme i betsad björk, skivan öppningsbar, invändigt inrett med lådfack, höjd ca 74 cm

Skivans yta med slitage, allmänt bruksslitage, repor och märken

559726

2018-07-19