Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS JONSSON, "Florens", sideboard, Troeds Möbler, 1960-tal, fanérat i teak, etikettmärkt, höjd ca 104, 170x42 cm
Bakstycket borrat för el, brukslitage, skiva med smärre fläckar
559729
2018-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här