Väggpendyl
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-tal, slagfunktion, bronserad dekor av bladverk, romerska sifftor, bemålad urtavla, krön med genombruten gallerdekor, höjd ca 70 cm
Slitage, renoverad, senare bronsering, torrsprickor, löstagbar lucka
559730
2018-07-18