Skrivbord Louis XV-stil

Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, svartlackerat, läderklädd skiva, beslag i mässing, höjd ca 75, 140x62 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador o fläckar

559731

2018-07-19