Henry George Todd oljemåling

Henry George Todd oljemåling
Henry George Todd oljemåling
Henry George Todd oljemåling
Henry George Todd oljemåling
Henry George Todd oljemåling
Henry George Todd oljemåling

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HENRY GEORGE TODD (1846/47-1898): Stilleben med frukter, signerad H.Todd, olja på duk, ca 51x76 cm

Krackeleringar, smärre tryckskada i vänster hörn

559734

2018-07-18