Matsalsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSGRUPP, 6 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bestående av vitrinskåp, bord med 2 iläggskivor, 4 stolar, skåpets höjd ca 178, 110x44 cm, bordets höjd 73, 100x 140, totalt 250 cm
Bruksslitage, nyckel finns att avhämta på utlämmningen
559745
2018-07-23