Carl Ryd oljemålning
Closed
2018-07-19
559757
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
CARL RYD (1883-1958): Läsande kvinna, olja på pannå, ca 48x35 cm
Ytslitage, pannån med synlig skarv