Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL RYD (1883-1958): Läsande kvinna, olja på pannå, ca 48x35 cm
Ytslitage, pannån med synlig skarv
559757
2018-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här