Carl Ryd oljemålning

Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL RYD (1883-1958): Läsande kvinna, olja på pannå, ca 48x35 cm

Ytslitage, pannån med synlig skarv

559757

2018-07-19