Oluf HØST färglitografi

Oluf HØST färglitografi
Oluf HØST färglitografi
Oluf HØST färglitografi
Oluf HØST färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLUF HØST (Danmark, 1884-1966): "Bondgaard", signerad, färglitografi, ca 37x58 cm

Gulnader

559762

2018-07-23