Lage Lindell pastell

Lage Lindell pastell
Lage Lindell pastell
Lage Lindell pastell
Lage Lindell pastell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Husfasader, monogramsignerad och daterad LL -47, pastell, ca 9x20 cm

559770

2018-07-23