Lackaskar 10 st

Lackaskar 10 st
Lackaskar 10 st
Lackaskar 10 st
Lackaskar 10 st
Lackaskar 10 st
Lackaskar 10 st
Lackaskar 10 st
Lackaskar 10 st
Lackaskar 10 st
Lackaskar 10 st
Lackaskar 10 st
Lackaskar 10 st
Lackaskar 10 st
Lackaskar 10 st

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASKAR, 10 st, 19/2000-tal, lackarbete, Ryssland, figurmotiv, längd ca 6-20,5 cm

Enstaka slitage

559774

2018-07-19