Tumma 1900-tal

Tumma 1900-tal
Tumma 1900-tal
Tumma 1900-tal
Tumma 1900-tal
Tumma 1900-tal
Tumma 1900-tal
Tumma 1900-tal
Tumma 1900-tal
Tumma 1900-tal
Tumma 1900-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

TRUMMA, 1900-tal, klädd i zebraskinn, träben, höjd ca 52, diameter 59 cm

Slitage

559777

2018-07-19