Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUSANNE NESSIM (född 1944): Blomma, signerad Nessim, färglitografi, nr 59/65, ca 63x48 cm, samt blomma, signerad nessim, seriegrafi, nr 88/100, ca 38x27 cm
559779
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här