Susanne Nessim färglitografi samt grafiskt blad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUSANNE NESSIM (född 1944): Blomma, signerad Nessim, färglitografi, nr 59/65, ca 63x48 cm, samt blomma, signerad nessim, seriegrafi, nr 88/100, ca 38x27 cm

559779

2018-07-18