Ivan Ivarsson oljemålning

Ivan Ivarsson oljemålning
Ivan Ivarsson oljemålning
Ivan Ivarsson oljemålning
Ivan Ivarsson oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IVAN IVARSSON (1900-1939): Motiv med kvinna, monogramsignerad och daterad II -26, olja på pannå, ca 43x29 cm

Smärre färgbortfall

559807

2018-07-19