Soffa och stolar 30-tal
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOFFA, STOLAR 1 par, 1930-tal, möjligen Carl Malmsten, fanérad med alm och jakaranda, textillklädd, sitthöjd ca 40-44, soffans längd 188 cm
Omklädd, soffa med senare betsad kant, fläckar, slitage
559826
2018-07-23