Soffa och stolar 30-tal

Soffa och stolar 30-tal
Soffa och stolar 30-tal
Soffa och stolar 30-tal
Soffa och stolar 30-tal
Soffa och stolar 30-tal
Soffa och stolar 30-tal
Soffa och stolar 30-tal
Soffa och stolar 30-tal
Soffa och stolar 30-tal
Soffa och stolar 30-tal
Soffa och stolar 30-tal
Soffa och stolar 30-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFA, STOLAR 1 par, 1930-tal, möjligen Carl Malmsten, fanérad med alm och jakaranda, textillklädd, sitthöjd ca 40-44, soffans längd 188 cm

Omklädd, soffa med senare betsad kant, fläckar, slitage

559826

2018-07-23