Gravyr Lennartsnäs
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRAVYR, 1800-tal, efter Claude Lorraine, "Seiner Kurfürstlichen Durchlaucht zu Baden", rammått (ram i empire), ca 67x61 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Pastellageskador
559842
2018-07-23