Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKÄNK, 1900-talets andra hälft, möjligen Nordiska Kompaniet, vitlackerad, 3 lådor med draghandtag i mässing, med höjd, 68, 150x45 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage
559868
2018-07-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner