Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft, empirestil, bronserad samt grönmålad dekor, fasettslipat glas, 81x41,5 cm
Lagningar och skador
559885
2018-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här