Spegel i empirestil

Spegel i empirestil
Spegel i empirestil
Spegel i empirestil
Spegel i empirestil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, empirestil, bronserad samt grönmålad dekor, fasettslipat glas, 81x41,5 cm

Lagningar och skador

559885

2018-07-20