Karmstol Finn Juhl

Karmstol Finn Juhl
Karmstol Finn Juhl
Karmstol Finn Juhl
Karmstol Finn Juhl
Karmstol Finn Juhl
Karmstol Finn Juhl
Karmstol Finn Juhl
Karmstol Finn Juhl
Karmstol Finn Juhl
Karmstol Finn Juhl
Karmstol Finn Juhl
Karmstol Finn Juhl
Karmstol Finn Juhl
Karmstol Finn Juhl

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FINN JUHL, karmstol, "Bo 72", Bovirke, Danmark, 1950-tal, teak, grå textilklädsel, sitthöjd ca 44 cm

Skadad klädsel, lagning vid skarv mellan rygg och armlän, ytmärken, något glappande fogar

559912

2018-07-24