Broscher 2 st gulmetall glas pärlor granater

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BROSCHER, 2 st, gulmetall varav 1 brosch förgylld med fasettslipat glas samt odlade pärlor, den andra med rosenslipat rödtonat glas, 18/1900-tal, längd ca 50,5 resp. 42 mm

559914

2018-07-24