Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, s k Butler´s Tray, 1900-talets slut, mahogny och mässing, höjd ca 55, 134x91 cm
Bruksslitage, smärre repor
559931
2018-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här