Soffbord s k Butler´s Tray

Soffbord s k Butler´s Tray
Soffbord s k Butler´s Tray
Soffbord s k Butler´s Tray
Soffbord s k Butler´s Tray
Soffbord s k Butler´s Tray
Soffbord s k Butler´s Tray
Soffbord s k Butler´s Tray
Soffbord s k Butler´s Tray

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, s k Butler´s Tray, 1900-talets slut, mahogny och mässing, höjd ca 55, 134x91 cm

Bruksslitage, smärre repor

559931

2018-07-23